اخبار
12
انتخاب رئیس گروه ارزیابی عملکرد به عنوان عضو شایسته تقدیر دانشگاه الزهرا(س)
چکیده: مراسم بزرگداشت هفته دولت و روز کارمند در روز یکشنبه مورخ 10 شهریور ۹۷ با حضور دکتر مهناز ملانظری، رئیس دانشگاه الزهرا (س)، معاونان، روسای واحدها، سایر مسئولان و کارمندان توسط امور اداری دانشگاه برگزار شد. در این مراسم ابتدا با سخنرانی نماینده محترم ولی فقیه در دانشگاه حاج آقا خان بیگی، ریاست محترم دانشگاه خانم دکتر ملانظری و معاون محترم اداری مالی... ادامه »
06
تقدیر از مرکز ارزیابی و پایش عملکرد دانشگاه الزهرا(س)
چکیده: دانشگاه الزهرا(س) در استقرار و اجرای نظام مدیریت عملکرد، بیشترین همکاری و تعامل را با مرکز نظارت، ارزیابی و تضمین کیفیت آموزش عالی داشته است. این خبر طی نامه شماره 99626 مورخ 1397/05/06 توسط جناب آقای دکتر سعدان زکایی، رئیس مرکز نظارت و ارزیابی آموزش عالی اعلام گردیده است.
10
چکیده: بر اساس جدیدترین رتبه بندی وبومتریکس (جولای 2018)، جایگاه دانشگاه الزهرا در معیارهای مورد ارزیابی به شرح زیر می باشد. این نظام رتبه بندی تحقيقـات خـود را در زمينـه ارزيـابي وضـعيت وبسـايت‌هـا از سال  2004آغاز نموده اسـت. ايـن مؤسسـه، هـر شـش مـاه يكبـار بـيش از 27,000دانشـگاه و مركـز آموزشـي و پژوهشي سراسر جهان را بر مبناي وبسـايت آنهـا م... ادامه »
12
انعکاس خبر برگزاری نخستین همایش بین المللی و دوازدهمین همایش ملی ارزیابی کیفیت در خبرنامه شبکه کیفیت آموزش عالی در آسیا و اقیانوسیه (APQN)
چکیده: این خبرنامه که به سردبیری پروفسور جیانکسین ژانگ منتشر می‌گردد، اخباری از برگزاری نخستین همایش بین المللی و دوازدهمین همایش ملی ارزیابی کیفیت در نظام‌های دانشگاهی را در هفدهمین شماره خبرنامه در تاریخ 30 June 2018منتشر ساخت . لازم به ذکر است که پروفسور جیانکسین ژانگ، رئیس شبکه کیفیت آموزش عالی در آسیا و اقیانوسیه (APQN) به دعوت دانشگاه الزه... ادامه »
10
برگزاری جلسه مشترک دانشکده علوم تربیتی و روانشناسی با مرکز ارزیابی و پایش عملکرد در تاریخ 97/4/10
چکیده: جلسه مشترک با دانشکده علوم تربیتی و روانشناسی دانشگاه با حضور روسا و جمعی از نمایندگان دو  واحد در تاریخ 1397/4/10 به منظور پایش و ارزیابی برنامه عملیاتی دانشکده برگزار گردید. لینک خبر دانشکده علوم تربیتی
09
چکیده: جلسه مشترک با معاونت پژوهشی و فناوری دانشگاه با حضور معاون پژوهشی و رئیس مرکز ارزیابی و پایش عملکرد در تاریخ 1397/4/6 به منظور بررسی عملکرد دانشگاه الزهرا در شاخص‌های پژوهشی برگزار گردید. در این جلسه ضمن تبیین شاخص های کلیدی و ارائه پیشنهادات حاضرین، به بررسی راهکارهای بهبود شاخص ها پرداخته شد. 
05
ارتقا دانشگاه الزهرا(س) در رتبه‌بندی 2018 سایماگو
چکیده: موسسه رتبه‌بندی سایماگو(SIR)  از سال 2009 ، سالانه به رتبه‌بندی دانشگاه‌ها و موسسات علمی- پژوهشی جهان می‌پردازد. موسسات علمي و پژوهشي مورد ارزيابي به چهار دسته اصلي موسسات دولتي، آموزش عالي، بهداشتي و خصوصي تقسيم بندي شده و رتبه جهاني هر يک از آنها در ميان مجموعه اين موسسات اعلام مي‌شود. این رتبه بندی با 13 شاخص كه در ... ادامه »
05
برگزاری جلسه مشترک با معاونت آموزشی دانشگاه به منظور بررسی عملکرد دانشگاه الزهرا در شاخص‌های آموزشی
چکیده: جلسه مشترک با معاونت آموزشی دانشگاه در تاریخ  97/04/04  به منظور بررسی عملکرد دانشگاه الزهرا در شاخص‌های آموزشی برگزار گردید. در این جلسه ضمن تبیین شاخص ها به بررسی راهکارهای بهبود شاخص ها پرداخته شد. همچنین با توجه به مسائل شناسایی شده در برنامه عملیاتی حوزه آموزش، سازوکارهای رفع موانع پیشنهاد و مورد بحث و بررسی قرار گرفت.
03
برگزاری ششمین جلسه شورای نظارت، ارزیابی و تضمین کیفیت مورخ  02/04/1397
چکیده: ششمین جلسه شورای نظارت، ارزیابی و تضمین کیفیت مورخ 02/04/1397 با حضور ریاست محترم دانشگاه و سایر اعضای شورا برگزار گردید. در این جلسه موضوعاتی پیرامون بهبود فرایندهای نظارت، ارزیابی و تضمین کیفیتِ فعالیت های فرهنگی اجتماعی، شاخص‌های کمی و کیفی ارزیابی فعالیت‌های فرهنگی – اجتماعی، ارائه گزارش تحلیلی 6 ماهه از نتایج ارزیابی برنام... ادامه »
29
ارتقاء دانشگاه الزهرا در رتبه بندی ISC
چکیده: گروه رتبه بندی دانشگاه ها و موسسات پژوهشی کشور برای هفتمین سال متوالی دانشگاه­ها و موسسات پژوهشی را به صورت رسمی بر اساس شاخص ها و معیار های مصوب رتبه­ بندی کرد.  در این رتبه بندی 182 دانشگاه و موسسه پژوهشی دولتی توسط ۲۶ شاخص در قالب ۵ معیار کلی پژوهش، آموزش، وجهه بین المللی، تسهیلات - امکانات و فعالیت های اجتماعی- اقتصادی و صنعتی مورد ارزیا... ادامه »
صفحه 1 از 12اولين   قبلي   [1]  2  3  4  5  6  7  8  9  10  بعدي   آخرين   

حق انتشار اطلاعات برای مرکز ارزیابی و پایش عملکرد دانشگاه الزهراء (س) محفوظ می باشد.   |  اجرا و پشتیبانی: مرکز فناوری اطلاعات و ارتباطات