اخبار
19
چکیده: آقای دکتر زکایی رئیس مرکز نظارت، ارزیابی و تضمین کیفیت آموزش عالی طی حکمی آقای دکتر سعید رضایی شریف آبادی، رئیس مرکز ارزیابی و پایش عملکرد دانشگاه الزهرا(س) را به عنوان عضو هیات استانی نظارت ارزیابی تهران منصوب نمود.
17
ارتقاء رتبه دانشگاه در رتبه‌بندی وبومتریکس نسخه July ۲۰۱۹
چکیده: اعلام نتایج رتبه‌بندی وبومتریکس نسخه July 2019 بر اساس جدیدترین رتبه بندی وبومتریکس (جولای 2019- Edition 2019.2.2)، دانشگاه الزهرا موفق به رشد 7 پله در رتبه کشوری و کسب جایگاه 28 ام در بین دانشگاه ها و موسسات داخلی و همچنین رشد 192 پله در رتبه جهانی و کسب جایگاه 2157 در بین تمامی دانشگاه ها و موسسات جهان شده است. در صورت ارائه ورژن دیگری ... ادامه »
31
جلسه مشترک مرکز ارزیابی و پایش عملکرد با مدیریت برنامه بودجه
چکیده: این جلسه در تاریخ 98/4/31با حضور مدیران دو واحد وکارشناسان مربوطه  برگزار گردید.  در این جلسه که به منظور تصمیم گیری در زمینه فرایند دریافت اطلاعات آماری مربوط به شاخص های ارزیابی برنامه عملیاتی  تشکیل شده بود اعضا بر شناسایی راهکارهای کوتاه مدت و بلند مدت در زمینه دستیابی به آمار و اطلاعات جامع و صحیح  تاکید داشتند درهمین راستا... ادامه »
31
آغاز سومین دوره پایش برنامه عملیاتی سال تحصیلی 98-97 دانشگاه الزهرا(س) از تاریخ  98/4/31
چکیده: با توجه به اعلام نتایج ارزیابی شش ماهه برنامه عملیاتی سال تحصیلی 98-97  و آغاز زمان ورود اطلاعات دوره سه ماهه سوم(فروردین، اردیبهشت، خرداد) در سامانه پایش و ارزیابی، این سامانه از تاریخ 98/4/31 لغایت 98/6/4 به شرح جدول ذیل فعال و امکان ورود درصد پیشرفت فعالیت‌های مرتبط با برنامه عملیاتی واحدها در سامانه پایش و ارزیابی به آدرس  p... ادامه »
16
سیزدهمین جلسه شورای نظارت ارزیابی و تضمین کیفیت دانشگاه الزهرا(س)
چکیده: سیزدهمین جلسه شورای نظارت ارزیابی و تضمین کیفیت دانشگاه 15 تیر ماه 98 با حضور اکثریت اعضای شورا تشکیل شد. در این جلسه با توجه به دستور جلسه، اولویت بندی شاخص‌های ارزیابی، تعیین وزن شاخص‌ها با توجه به اولویت شاخص و سهم هر یک از واحدها در تحقق شاخص، تعیین سهم نتایج پایش و ارزیابی در ارزیابی کلی عملکرد واحد مورد بررسی قرار گرفت. اعضای شورا ب... ادامه »
06
دانشگاه الزهرا در ميان 250 دانشگاه "عصر طلایي" رتبه‌بندی تايمز
چکیده: این رتبه بندی از سال 2017 آغاز به رتبه بندی دانشگاه‌ها کرده است که در جدیدترین نتایج منتشر شده (26 ژوئن) دانشگاه الزهرا برای نخستین بار با کسب رتبه 250-201، موفق به حضور در این رتبه بندی شده است. این نظام دانشگاه هایی را که در فاصله زمانی ۱۹۴۵ تا ۱۹۶۷ تاسیس شده اند رتبه بندی می کند. نام این رتبه بندی از دوران طلایی در آموزش عالی جهانی که صفت ... ادامه »
16
حضور دانشگاه الزهرا در رتبه بندی umultirank2019
چکیده: این نظام رتبه بندی برای نخستین بار در سال 2014 با رتبه بندی بیش از 850 دانشگاه، 1000 دانشکده و 5000 گروه آموزشی در 74 کشور جهان کار خود را آغاز کرد. این نظام رتبه بندی با رویکردی چند بعدی مؤسسات آموزش عالی را رتبه بندی می کند. این ابعاد عبارتند از آموزش و یادگیری، پژوهش، انتقال دانش، جهت گیری بین المللی و موقعیت داخلی. با کمک داده های ارائه شده توس... ادامه »
31
حضور ۲۶ دانشگاه ایرانی در فهرست نظام رتبه‌بندی لایدن
چکیده: نظام رتبه‌بندی لایدن نتایج رتبه‌بندی دانشگاه‌های برتر دنیا در سال ۲۰۱۹ میلادی را منتشر کرد. در رتبه‌بندی سال جاری این نظام، تعداد ۲۶ دانشگاه از ایران در جمع ۹۶۳ دانشگاه برتر جهان قرار گرفتند. لایدن یکی از نظام‌های معتبر ارزیابی دانشگاهی است که هر ساله دانشگاه‌های برتر دنیا را بر اساس شاخص‌های معتبر علم‌سنجی م... ادامه »
15
دوازدهمین جلسه شورای نظارت ارزیابی و تضمین کیفیت دانشگاه الزهرا(س)
چکیده: دوازدهمین جلسه شورای نظارت ارزیابی و تضمین کیفیت دانشگاه 14 اردیبهشت ماه با حضور اعضای شورا تشکیل شد. در این جلسه با توجه به دستور جلسه، وضعیت دانشگاه الزهرا در پنج رتبه‌بندی اخیر (آی اس سی، وبومتریکس، تایمز-تاثیر، راوند و تایمز-آسیا) مورد بررسی و تحلیل قرار گرفت. در این جلسه به بررسی وضعیت پیشین دانشگاه و وضعیت پیش رو برخی شاخص‌های حوزه ... ادامه »
13
حضور دانشگاه الزهرا در رتبه بندی تایمز
چکیده: پایگاه رتبه‌بندی تایمز یکی از معتبرترین نظام‌های رتبه‌بندی بین‌المللی است که دانشگاه‌های برتر دنیا را هر ساله در رتبه‌­بندی‌های مختلفی(جهانی، منطقه­‌ای، حوزه‌ه­ای،...) مورد ارزیابی قرار می دهد. روش شناسی رتبه بندی دانشگاه های آسیا همانند رتبه‌بندی دانشگاه‌های جهان می‌باشد با این تفاوت که ف... ادامه »
صفحه 1 از 16اولين   قبلي   [1]  2  3  4  5  6  7  8  9  10  بعدي   آخرين   

حق انتشار اطلاعات برای مرکز ارزیابی و پایش عملکرد دانشگاه الزهراء (س) محفوظ می باشد.   |  اجرا و پشتیبانی: مرکز فناوری اطلاعات و ارتباطات