اخبار
23
برگزاری هشتمین جلسه شورای نظارت ارزیابی و تضمین کیفیت دانشگاه
چکیده: هشتمین جلسه شورای نظارت ارزیابی و تضمین کیفیت در تاریخ 97/08/23 بر گزار گردید. دراین جلسه علاوه بر اعضای شورای نظارت ، اعضای شورای مدیران دانشکده علوم زیستی نیز حضور داشتند.در این جلسه پس از تلاوت قران کریم و خیر مقدم اقای دکتر رضایی شریف آبادی رئیس مرکز ارزیابی و دبیر شورای نظارت ،خانم دکتر بکایی ،رئیس دانشکده علوم زیستی گزارشی از اقدامات انجام شد... ادامه »
22
جلسه مشترک دانشکده فنی مهندسی و مرکز ارزیابی و پایش عملکرد
چکیده: در تاریخ 22/08/97 جلسه‌ای با حضور رئیس دانشکده فنی و مهندسی ، اعضای کارگروه های تخصصی برنامه عملیاتی دانشکده، رئیس ، معاون و همکاران مرکز ارزیابی در دانشکده فنی مهندسی تشکیل گردید. در این جلسه  ابتدا آقای دکتر باقری نژاد درخصوص میزان هماهنگی شاخص های برنامه عملیاتی و شاخص های مربوط به پروژه ارتقاء سوالاتی را مطرح نمودند. همچنین ایشان در ز... ادامه »
18
کسب رتبه +801 در حوزه موضوعی Physical Science -رتبه بندی موضوعی تایمز 2019-2018
چکیده: بر اساس اعلام نتایج رتبه بندی (موضوعی) موسسه تایمز، دانشگاه الزهرا برای اولین بار در حوزه موضوعی Physical Science موفق به کسب رتبه +801 شد. قابل ذکر است این حوزه موضوعی در بردارنده رشته های شیمی، فیزیک ، ریاضیات و آمار می، می باشد. شاخص های مورد ارزیابی در این رتبه بندی مشابه با شاخص های رتبه بندی جهانی تایمز می باشد که شامل موارد زیر است: آموزش... ادامه »
02
هفتمین جلسه شورای نظارت و ارزیابی تضمین کیفیت
چکیده: هفتمین جلسه شورای نظارت، ارزیابی و تضمین کیفیت مورخ 1397/08/02 با حضور ریاست محترم دانشگاه و سایر اعضای شورا برگزار گردید. در این جلسه جناب آقای دکتر راغفر در خصوص نقش دانشگاه در قرن 21 مطالب ارزشمندی را ارائه نمودند ایشان در گزارش خود ،آموزش، پژوهش، نوآوری ،و مشارکت در حل مسائل جامعه را از مهم ترین نقش های دانشگاه در قرن 21 دانستند همچنین ایش... ادامه »
25
جلسه مشترک دانشکده الهیات و مرکز ارزیابی و پایش عملکرد
چکیده: در تاریخ 97/7/25 جلسه ای با حضور اعضای شورای دانشکده الهیات و جمعی از اعضای هیات علمی در آن دانشکده تشکیل گردید. در این جلسه ابتدا آقای دکتر رضایی شریف آبادی رئیس مرکز ارزیابی و پایش عملکرد ضمن ابراز خرسندی از حضور در این جلسه  توضیحاتی را پیرامون اهمیت برنامه عملیاتی و پایش و ارزیابی آن ارائه نمودند در ادامه سرکار خانم دکتر مداحی معاون م... ادامه »
21
جلسه مشترک دانشکده علوم زیستی و مرکز ارزیابی و پایش عملکرد
چکیده: در تاریخ 97/7/21 جلسه‌ای با حضور اعضای شورای دانشکده علوم زیستی در مرکز ارزیابی تشکیل گردید . در این جلسه ابتدا خانم دکتر بکایی رئیس دانشکده علوم زیستی توضیحاتی را پیرامون اقدامات دانشکده در زمینه بهبود برنامه  راهبردی و عملیاتی دانشکده  ارائه نمودند همچنین ایشان رویکرد دانشکده را در زمینه جلب مشارکت حداکثری اعضای هیات علمی و غیر هیا... ادامه »
07
حضور دانشگاه الزهرا(س) در رتبه‌بندی - تایمز 2019-2018
چکیده: پایگاه رتبه‌بندی تایمز یکی از معتبرترین نظامهای رتبه‌بندی بین‌المللی است که دانشگاه‌های برتر دنیا را هر ساله در رتبه­ بندی های مختلفی ( جهانی، منطقه­ ای، حوزه ­ای،...) مورد ارزیابی قرار می دهد. در این رتبه بندی دانشگاه­ های جهان در 5 حوزه آموزش، چشم‌انداز جهانی، پژوهش، استنادها، و درآمدهای صنعتی، بر پایه ۱۳ سنجه کمی مورد ار... ادامه »
12
انتخاب رئیس گروه ارزیابی عملکرد به عنوان عضو شایسته تقدیر دانشگاه الزهرا(س)
چکیده: مراسم بزرگداشت هفته دولت و روز کارمند در روز یکشنبه مورخ 10 شهریور ۹۷ با حضور دکتر مهناز ملانظری، رئیس دانشگاه الزهرا (س)، معاونان، روسای واحدها، سایر مسئولان و کارمندان توسط امور اداری دانشگاه برگزار شد. در این مراسم ابتدا با سخنرانی نماینده محترم ولی فقیه در دانشگاه حاج آقا خان بیگی، ریاست محترم دانشگاه خانم دکتر ملانظری و معاون محترم اداری مالی... ادامه »
06
تقدیر از مرکز ارزیابی و پایش عملکرد دانشگاه الزهرا(س)
چکیده: دانشگاه الزهرا(س) در استقرار و اجرای نظام مدیریت عملکرد، بیشترین همکاری و تعامل را با مرکز نظارت، ارزیابی و تضمین کیفیت آموزش عالی داشته است. این خبر طی نامه شماره 99626 مورخ 1397/05/06 توسط جناب آقای دکتر سعدان زکایی، رئیس مرکز نظارت و ارزیابی آموزش عالی اعلام گردیده است.
10
چکیده: بر اساس جدیدترین رتبه بندی وبومتریکس (جولای 2018)، جایگاه دانشگاه الزهرا در معیارهای مورد ارزیابی به شرح زیر می باشد. این نظام رتبه بندی تحقيقـات خـود را در زمينـه ارزيـابي وضـعيت وبسـايت‌هـا از سال  2004آغاز نموده اسـت. ايـن مؤسسـه، هـر شـش مـاه يكبـار بـيش از 27,000دانشـگاه و مركـز آموزشـي و پژوهشي سراسر جهان را بر مبناي وبسـايت آنهـا م... ادامه »
صفحه 1 از 13اولين   قبلي   [1]  2  3  4  5  6  7  8  9  10  بعدي   آخرين   

حق انتشار اطلاعات برای مرکز ارزیابی و پایش عملکرد دانشگاه الزهراء (س) محفوظ می باشد.   |  اجرا و پشتیبانی: مرکز فناوری اطلاعات و ارتباطات