اخبار

(آرشیو ماه بهمن 1397)

15
رونمایی و بهره برداری از سامانه پایش و ارزیابی برنامه عملیاتی دانشگاه
چکیده: همزمان با ایام مبارک دهه فجر انقلاب اسلامی، نخستین سامانه پایش و ارزیابی برنامه عملیاتی دانشگاه رونمایی و به بهره برداری رسید. این سامانه که  با تلاش شبانه روزی همکاران مرکز ارزیابی و پایش عملکرد دانشگاه به ثمر نشست ، اهداف ذیل را دنبال می نماید: -تامین زیر ساخت های لازم برای انطباق با برنامه عملیاتی دانشگاه و فرایند پایش و ارزیابی -تسهیل در... ادامه »
14
اعلام نتایج رتبه‌بندی وبومتریکس نسخه January 2019
چکیده: بر اساس جدیدترین رتبه بندی وبومتریکس (ژانویه 2018)، جایگاه دانشگاه الزهرا در معیارهای مورد ارزیابی به شرح زیر می باشد. این نظام رتبه بندی تحقيقـات خـود را در زمينـه ارزيـابي وضـعيت وبسـايت‌هـا از سال 2004 آغاز نموده اسـت. ايـن مؤسسـه، هـر شـش مـاه يكبـار بـيش از  27,000 دانشـگاه و مركـز آموزشـي و پژوهشي سراسر جهان را بر مبناي وب... ادامه »
14
برگزاری جلسه مشترک دانشکده تربیت بدنی در مرکز ارزیابی وپایش عملکرد
چکیده: به منظور تبیین فرآیند پایش و ارزیابی برنامه عملیاتی سال 98-97 دانشگاه و بنا به درخواست دانشکده تربیت بدنی جلسه ای در تاریخ 97/11/14 در مرکز ارزیابی تشکیل گردید و پیرامون برنامه عملیاتی سال 98-97 دانشکده در فرآیند پایش و نیز معرفی سامانه ارزیابی برنامه عملیاتی بحث وتبادل نظر گردید.
13
رونمایی از نخستین سامانه پایش و ارزیابی برنامه عملیاتی
چکیده: با استعانت از خداوند متعال و تلاش شبانه روزی همکاران مرکز ارزیابی و پایش عملکرد دانشگاه الزهرا(س) ، سامانه پایش و ارزیابی برنامه عملیاتی طراحی و پیاده سازی گردید. این مرکز به منظور تسهیل فرایند اجرای ارزیابی برنامه عملیاتی دانشگاه، و نیز ایجاد وحدت رویه، سامانه پایش و ارزیابی برنامه عملیاتی را طراحی و پیاده سازی نموده است. از مهم‌ترین اهداف ای... ادامه »
13
آغاز فرایند پایش و ارزیابی برنامه عملیاتی سال تحصیلی 98-97 دانشگاه الزهرا از تاریخ 97/11/13
چکیده: با توجه به اینکه فرایند پایش و ارزیابی برنامه عملیاتی دانشگاه از طریق سامانه پایش و  ارزیابی برنامه عملیاتی قابل انجام خواهد بود. توصیه می شود کلیه واحد های سازمانی (گروه های آموزشی، دانشکده ها، مدیرت های حوزه ریاست، معاونت ها و مدیریت های تابعه) پس از مطالعه دقیق شیوه نامه اجرایی پایش ارزیابی که از طریق اتوماسیون اداری ارسال گردیده است ن... ادامه »
10
دهمین جلسه شورای نظارت ارزیابی و تضمین کیفیت دانشگاه الزهرا(س)
چکیده: دهمین جلسه شورای نظارت ارزیابی و تضمین کیفیت دانشگاه 10 بهمن ماه با حضور اعضای شورا تشکیل گردید. در این جلسه از سامانه ارزیابی برنامه عملیاتی که برای نخستین بار توسط مرکز ارزیابی و پایش عملکرد دانشگاه الزهرا طراحی و پیاده سازی شده، رونمایی و سپس گزارش آغاز فرآیند پایش برنامه عملیاتی سال 98-97 ارائه گردید. در ادامه با توجه به دستور جلسه گزارش نتایج ... ادامه »
02
نشست مشترک مرکز ارزیابی و پایش عملکرد دانشگاه الزهرا و دفتر نظارت وارزیابی دانشگاه رفسنجان
چکیده: این جلسه مورخ 97/10/30 با حضور مدیر دفتر نظارت و ارزیابی  و  مسئول تدوین سند راهبردی دانشگاه رفسنجان در مرکز ارزیابی و پایش عملکرد دانشگاه الزهرا(س) برگزار گردید. در این جلسه خانم دکتر مداحی معاون مرکز ارزیابی دانشگاه ضمن خوشامدگویی و ابراز خرسندی ازحضور میهمانان، کلیاتی را از روند تشکیل مرکز نظارت و ارزیابی از سال 91 تا کنون بیان نم... ادامه »

حق انتشار اطلاعات برای مرکز ارزیابی و پایش عملکرد دانشگاه الزهراء (س) محفوظ می باشد.   |  اجرا و پشتیبانی: مرکز فناوری اطلاعات و ارتباطات