اخبار

(آرشیو ماه خرداد 1394)

24
انتشار کتاب ارزیابی دانشگاه الزهرا(س) در سال 92 و 93
چکیده: برای دریافت فایل کتاب ارزیابی دانشگاه الزهرا(س) در سال 92 و 93 کلیک کنید.
17
نشست مشترک معاون و کارشناسان مرکز با مسولان و کارشناسان معاونت نظارت دانشگاه فرهنگیان
چکیده: این نشست به درخواست معاونت نظارت،ارزیابی و تضمین کیفیت دانشگاه فرهنگیان در روز یکشنبه 17/03/94 با معاون و کارشناسان مرکز ارزیابی دانشگاه الزهرا(س) و با هدف تعامل هر چه بیشتر و انتقال تجارب مرکز ارزیابی به معاونت نظارت دانشگاه فرهنگیان برگزار گردید.
12
سفر رییس مرکز ارزیابی و معاون پژوهشی دانشگاه به مرکز منطقه ای علوم و فناوری و پایگاه استنادی جهان اسلامISC-شیراز
چکیده: این سفر با هدف تعامل سازنده و رودرو با دست اندرکاران مرکز ISC وابسته به وزارت عتف و تبادل نظر در راستای راهکارههای بهبود رتبه بندی و بحث بین المللی سازی دانشگاهها در تاریخ سه شنبه 94/03/12 انجام پذیرفت. در این دیدار جناب آقای دکتر ساسانی و سرکارخانم دکتر زاهدی با جناب آقای دکتر دهقانی رییس و جناب آقای دکتر گزنی معاون پژوهشی مرکز استنادی در راستای ت... ادامه »
11
برگزاری جلسه مشترک مرکز ارزیابی و  مدیریت برنامه و بودجه با روسای دانشکده ها
چکیده: این جلسه با میربانی مشترک مرکز ارزیابی و پایش عملکرد و مدیریت برنامه، بودجه، تحول اداری و بهره وری به منظور اطلاع رسانی ااولویت ها و شاخص های مهم تمرکز دانشکده ها در سال 1394 با حضور  رییس دانشگاه، رییس مرکز ارزیابی و مدیر برنامه و بودجه، روسا، معاونین و کارشناسان رابط ارزیابی دانشکده ها  در روز دوشنبه 94/03/11  از ساعت 11 ... ادامه »

حق انتشار اطلاعات برای مرکز ارزیابی و پایش عملکرد دانشگاه الزهراء (س) محفوظ می باشد.   |  اجرا و پشتیبانی: مرکز فناوری اطلاعات و ارتباطات