اخبار

(آرشیو ماه تیر 1397)

12
انعکاس خبر برگزاری نخستین همایش بین المللی و دوازدهمین همایش ملی ارزیابی کیفیت در خبرنامه شبکه کیفیت آموزش عالی در آسیا و اقیانوسیه (APQN)
چکیده: این خبرنامه که به سردبیری پروفسور جیانکسین ژانگ منتشر می‌گردد، اخباری از برگزاری نخستین همایش بین المللی و دوازدهمین همایش ملی ارزیابی کیفیت در نظام‌های دانشگاهی را در هفدهمین شماره خبرنامه در تاریخ 30 June 2018منتشر ساخت . لازم به ذکر است که پروفسور جیانکسین ژانگ، رئیس شبکه کیفیت آموزش عالی در آسیا و اقیانوسیه (APQN) به دعوت دانشگاه الزه... ادامه »
10
برگزاری جلسه مشترک دانشکده علوم تربیتی و روانشناسی با مرکز ارزیابی و پایش عملکرد در تاریخ 97/4/10
چکیده: جلسه مشترک با دانشکده علوم تربیتی و روانشناسی دانشگاه با حضور روسا و جمعی از نمایندگان دو  واحد در تاریخ 1397/4/10 به منظور پایش و ارزیابی برنامه عملیاتی دانشکده برگزار گردید. لینک خبر دانشکده علوم تربیتی
09
چکیده: جلسه مشترک با معاونت پژوهشی و فناوری دانشگاه با حضور معاون پژوهشی و رئیس مرکز ارزیابی و پایش عملکرد در تاریخ 1397/4/6 به منظور بررسی عملکرد دانشگاه الزهرا در شاخص‌های پژوهشی برگزار گردید. در این جلسه ضمن تبیین شاخص های کلیدی و ارائه پیشنهادات حاضرین، به بررسی راهکارهای بهبود شاخص ها پرداخته شد. 
05
ارتقا دانشگاه الزهرا(س) در رتبه‌بندی 2018 سایماگو
چکیده: موسسه رتبه‌بندی سایماگو(SIR)  از سال 2009 ، سالانه به رتبه‌بندی دانشگاه‌ها و موسسات علمی- پژوهشی جهان می‌پردازد. موسسات علمي و پژوهشي مورد ارزيابي به چهار دسته اصلي موسسات دولتي، آموزش عالي، بهداشتي و خصوصي تقسيم بندي شده و رتبه جهاني هر يک از آنها در ميان مجموعه اين موسسات اعلام مي‌شود. این رتبه بندی با 13 شاخص كه در ... ادامه »
05
برگزاری جلسه مشترک با معاونت آموزشی دانشگاه به منظور بررسی عملکرد دانشگاه الزهرا در شاخص‌های آموزشی
چکیده: جلسه مشترک با معاونت آموزشی دانشگاه در تاریخ  97/04/04  به منظور بررسی عملکرد دانشگاه الزهرا در شاخص‌های آموزشی برگزار گردید. در این جلسه ضمن تبیین شاخص ها به بررسی راهکارهای بهبود شاخص ها پرداخته شد. همچنین با توجه به مسائل شناسایی شده در برنامه عملیاتی حوزه آموزش، سازوکارهای رفع موانع پیشنهاد و مورد بحث و بررسی قرار گرفت.
03
ششمین جلسه شورای نظارت، ارزیابی و تضمین کیفیت
چکیده: ششمین جلسه شورای نظارت، ارزیابی و تضمین کیفیت مورخ 02/04/1397 با حضور ریاست محترم دانشگاه و سایر اعضای شورا برگزار گردید. در این جلسه موضوعاتی پیرامون بهبود فرایندهای نظارت، ارزیابی و تضمین کیفیتِ فعالیت های فرهنگی اجتماعی، شاخص‌های کمی و کیفی ارزیابی فعالیت‌های فرهنگی – اجتماعی، ارائه گزارش تحلیلی 6 ماهه از نتایج ارزیابی برنام... ادامه »

حق انتشار اطلاعات برای مرکز ارزیابی و پایش عملکرد دانشگاه الزهراء (س) محفوظ می باشد.   |  اجرا و پشتیبانی: مرکز فناوری اطلاعات و ارتباطات