اخبار

(آرشیو ماه مهر 1397)

25
جلسه مشترک دانشکده الهیات و مرکز ارزیابی و پایش عملکرد
چکیده: در تاریخ 97/7/25 جلسه ای با حضور اعضای شورای دانشکده الهیات و جمعی از اعضای هیات علمی در آن دانشکده تشکیل گردید. در این جلسه ابتدا آقای دکتر رضایی شریف آبادی رئیس مرکز ارزیابی و پایش عملکرد ضمن ابراز خرسندی از حضور در این جلسه  توضیحاتی را پیرامون اهمیت برنامه عملیاتی و پایش و ارزیابی آن ارائه نمودند در ادامه سرکار خانم دکتر مداحی معاون م... ادامه »
21
جلسه مشترک دانشکده علوم زیستی و مرکز ارزیابی و پایش عملکرد
چکیده: در تاریخ 97/7/21 جلسه‌ای با حضور اعضای شورای دانشکده علوم زیستی در مرکز ارزیابی تشکیل گردید . در این جلسه ابتدا خانم دکتر بکایی رئیس دانشکده علوم زیستی توضیحاتی را پیرامون اقدامات دانشکده در زمینه بهبود برنامه  راهبردی و عملیاتی دانشکده  ارائه نمودند همچنین ایشان رویکرد دانشکده را در زمینه جلب مشارکت حداکثری اعضای هیات علمی و غیر هیا... ادامه »
07
حضور دانشگاه الزهرا(س) در رتبه‌بندی - تایمز 2019-2018
چکیده: پایگاه رتبه‌بندی تایمز یکی از معتبرترین نظامهای رتبه‌بندی بین‌المللی است که دانشگاه‌های برتر دنیا را هر ساله در رتبه­ بندی های مختلفی ( جهانی، منطقه­ ای، حوزه ­ای،...) مورد ارزیابی قرار می دهد. در این رتبه بندی دانشگاه­ های جهان در 5 حوزه آموزش، چشم‌انداز جهانی، پژوهش، استنادها، و درآمدهای صنعتی، بر پایه ۱۳ سنجه کمی مورد ار... ادامه »

حق انتشار اطلاعات برای مرکز ارزیابی و پایش عملکرد دانشگاه الزهراء (س) محفوظ می باشد.   |  اجرا و پشتیبانی: مرکز فناوری اطلاعات و ارتباطات