اخبار

(آرشیو ماه آبان 1397)

30
نشست مشترک مرکز ارزیابی و پایش عملکرد دانشگاه الزهرا و دفتر نظارت وارزیابی دانشگاه سمنان
چکیده: در این جلسه که مورخ 97/8/30 با حضور جناب آقای دکتر فرهادی مدیر  دفتر نظارت و ارزیابی دانشگاه سمنان در مرکز ارزیابی و پایش عملکرد دانشگاه الزهرا برگزار گردید ابتدا اقای دکتر فرهادی ضمن معرفی دفتر نظارت ارزیابی دانشگاه سمنان هدف از این نشست را اشنایی با فعالیت های حوزه نظارت وارزیابی و استفاده از تجربیات دانشگاه الزهرا در این حوزه بیان نمودند .س... ادامه »
23
هشتمین جلسه شورای نظارت ارزیابی و تضمین کیفیت دانشگاه
چکیده: هشتمین جلسه شورای نظارت ارزیابی و تضمین کیفیت در تاریخ 97/08/23 بر گزار گردید. دراین جلسه علاوه بر اعضای شورای نظارت ، اعضای شورای مدیران دانشکده علوم زیستی نیز حضور داشتند.در این جلسه پس از تلاوت قران کریم و خیر مقدم اقای دکتر رضایی شریف آبادی رئیس مرکز ارزیابی و دبیر شورای نظارت ،خانم دکتر بکایی ،رئیس دانشکده علوم زیستی گزارشی از اقدامات انجام شد... ادامه »
22
جلسه مشترک دانشکده فنی مهندسی و مرکز ارزیابی و پایش عملکرد
چکیده: در تاریخ 22/08/97 جلسه‌ای با حضور رئیس دانشکده فنی و مهندسی ، اعضای کارگروه های تخصصی برنامه عملیاتی دانشکده، رئیس ، معاون و همکاران مرکز ارزیابی در دانشکده فنی مهندسی تشکیل گردید. در این جلسه  ابتدا آقای دکتر باقری نژاد درخصوص میزان هماهنگی شاخص های برنامه عملیاتی و شاخص های مربوط به پروژه ارتقاء سوالاتی را مطرح نمودند. همچنین ایشان در ز... ادامه »
18
کسب رتبه +801 در حوزه موضوعی Physical Science -رتبه بندی موضوعی تایمز 2019-2018
چکیده: بر اساس اعلام نتایج رتبه بندی (موضوعی) موسسه تایمز، دانشگاه الزهرا برای اولین بار در حوزه موضوعی Physical Science موفق به کسب رتبه +801 شد. قابل ذکر است این حوزه موضوعی در بردارنده رشته های شیمی، فیزیک ، ریاضیات و آمار می، می باشد. شاخص های مورد ارزیابی در این رتبه بندی مشابه با شاخص های رتبه بندی جهانی تایمز می باشد که شامل موارد زیر است: آموزش... ادامه »
02
هفتمین جلسه شورای نظارت و ارزیابی تضمین کیفیت
چکیده: هفتمین جلسه شورای نظارت، ارزیابی و تضمین کیفیت مورخ 1397/08/02 با حضور ریاست محترم دانشگاه و سایر اعضای شورا برگزار گردید. در این جلسه جناب آقای دکتر راغفر در خصوص نقش دانشگاه در قرن 21 مطالب ارزشمندی را ارائه نمودند ایشان در گزارش خود ،آموزش، پژوهش، نوآوری ،و مشارکت در حل مسائل جامعه را از مهم ترین نقش های دانشگاه در قرن 21 دانستند همچنین ایش... ادامه »

حق انتشار اطلاعات برای مرکز ارزیابی و پایش عملکرد دانشگاه الزهراء (س) محفوظ می باشد.   |  اجرا و پشتیبانی: مرکز فناوری اطلاعات و ارتباطات