اخبار
28
حضور دانشگاه الزهرا(س) برای نخستین بار در رتبه‌بندی(RUR-2019)
چکیده: این نظام رتبه بندی فعالیت خود را از سال 2013 آغاز نموده است و به تازگی نتایج رتبه‌بندی سال 2019 را نیز منتشر کرده است. در نتایج اعلام شده 829 دانشگاه مورد بررسی قرار گرفته شده‌اند. در این رتبه‌بندی با رویکردی چند بعدی عملکرد مؤسسات آموزش عالی مورد توجه قرار گرفته شده‌است. این ابعاد عبارتند از: آموزش، پژوهش، تنوع بین المللی و پای... ادامه »
16
قرار گيري دانشگاه الزهرا در جايگاه دوم كشور در زمينه‌ي اثرگذاري بر توسعه‌ي پايدار
چکیده: دانشگاه الزهرا موفق شد در نخستين رتبه بندي "اثرگذاري" موسسه تايمز (University Impact Ranking) بين 460 دانشگاه جهان رتبه بين300–201 دانشگاه برتر جهان را به خودش اختصاص دهد. اين رتبه بندي به ارزيابي اثرگذاري اجتماعي و اقتصادي دانشگاه ها در تحقق اهداف 17 گانه توسعه ي پايدار سازمان ملل متحد مي پردازد. دانشگاه الزهرا در شاخص های 11و13و 5و 17 به تر... ادامه »
26
آغاز دومین دوره پایش برنامه عملیاتی سال تحصیلی 98-97 دانشگاه الزهرا(س) از تاریخ  97/12/26
چکیده: با توجه به اتمام زمان انجام فعالیت‌های برنامه عملیاتی در سه ماهه دوم سال تحصیلی 98-97 (دی،بهمن و اسفند 97) و آغاز زمان ورود اطلاعات مربوطه در سامانه پایش و ارزیابی این سامانه از تاریخ 97/12/26 لغایت 98/2/5 فعال و امکان ورود اطلاعات شامل (اعلام درصد پیشرفت فعالیت‌های مرتبط با برنامه عملیاتی واحدها و نیز بارگذاری مستندات درخواستی) در س... ادامه »
25
انعکاس خبر برگزاری نخستین همایش بین المللی و دوازدهمین همایش ملی ارزیابی کیفیت در ماهنامه اکو تایمز
چکیده: نخستین همایش بین المللی و دوازدهمین همایش ملی ارزیابی کیفیت که در اردیبهشت 1397 به میزبانی دانشگاه الزهرا(س) برگزار گردید، حامیان مختلفی داشت، از جمله حامیان این همایش موسسه فرهنگی اکو می‌باشد. این موسسه در راستای حمایت از همایش مذکور اقدام به انتشار اخبار برگزاری همایش در ماهنامه اکوتایمز 2018 نموده است. همچنین این موسسه در نظر دارد مقالات پذ... ادامه »
08
یازدهمین جلسه شورای نظارت ارزیابی و تضمین کیفیت دانشگاه الزهرا(س)
چکیده: یازدهمین جلسه شورای نظارت ارزیابی و تضمین کیفیت دانشگاه 8 اسفند ماه با حضور اعضای شورا تشکیل شد. در این جلسه با توجه به دستور جلسه، ادامه گزارش میزان تحقق برنامه عملیاتی 1397-1396 دانشگاه ارائه گردید و پیرامون آن به بحث و تبادل نظر پرداخته شد. در این راستا اعضای شورا پیشنهاداتی در زمینه سنجش کیفیت عملکرد دانشگاه ارائه نمودند. صورتجلسه
15
رونمایی و بهره برداری از سامانه پایش و ارزیابی برنامه عملیاتی دانشگاه
چکیده: همزمان با ایام مبارک دهه فجر انقلاب اسلامی، نخستین سامانه پایش و ارزیابی برنامه عملیاتی دانشگاه رونمایی و به بهره برداری رسید. این سامانه که  با تلاش شبانه روزی همکاران مرکز ارزیابی و پایش عملکرد دانشگاه به ثمر نشست ، اهداف ذیل را دنبال می نماید: -تامین زیر ساخت های لازم برای انطباق با برنامه عملیاتی دانشگاه و فرایند پایش و ارزیابی -تسهیل در... ادامه »
14
اعلام نتایج رتبه‌بندی وبومتریکس نسخه January 2019
چکیده: بر اساس جدیدترین رتبه بندی وبومتریکس (ژانویه 2018)، جایگاه دانشگاه الزهرا در معیارهای مورد ارزیابی به شرح زیر می باشد. این نظام رتبه بندی تحقيقـات خـود را در زمينـه ارزيـابي وضـعيت وبسـايت‌هـا از سال 2004 آغاز نموده اسـت. ايـن مؤسسـه، هـر شـش مـاه يكبـار بـيش از  27,000 دانشـگاه و مركـز آموزشـي و پژوهشي سراسر جهان را بر مبناي وب... ادامه »
14
برگزاری جلسه مشترک دانشکده تربیت بدنی در مرکز ارزیابی وپایش عملکرد
چکیده: به منظور تبیین فرآیند پایش و ارزیابی برنامه عملیاتی سال 98-97 دانشگاه و بنا به درخواست دانشکده تربیت بدنی جلسه ای در تاریخ 97/11/14 در مرکز ارزیابی تشکیل گردید و پیرامون برنامه عملیاتی سال 98-97 دانشکده در فرآیند پایش و نیز معرفی سامانه ارزیابی برنامه عملیاتی بحث وتبادل نظر گردید.
13
رونمایی از نخستین سامانه پایش و ارزیابی برنامه عملیاتی
چکیده: با استعانت از خداوند متعال و تلاش شبانه روزی همکاران مرکز ارزیابی و پایش عملکرد دانشگاه الزهرا(س) ، سامانه پایش و ارزیابی برنامه عملیاتی طراحی و پیاده سازی گردید. این مرکز به منظور تسهیل فرایند اجرای ارزیابی برنامه عملیاتی دانشگاه، و نیز ایجاد وحدت رویه، سامانه پایش و ارزیابی برنامه عملیاتی را طراحی و پیاده سازی نموده است. از مهم‌ترین اهداف ای... ادامه »
13
آغاز فرایند پایش و ارزیابی برنامه عملیاتی سال تحصیلی 98-97 دانشگاه الزهرا از تاریخ 97/11/13
چکیده: با توجه به اینکه فرایند پایش و ارزیابی برنامه عملیاتی دانشگاه از طریق سامانه پایش و  ارزیابی برنامه عملیاتی قابل انجام خواهد بود. توصیه می شود کلیه واحد های سازمانی (گروه های آموزشی، دانشکده ها، مدیرت های حوزه ریاست، معاونت ها و مدیریت های تابعه) پس از مطالعه دقیق شیوه نامه اجرایی پایش ارزیابی که از طریق اتوماسیون اداری ارسال گردیده است ن... ادامه »
صفحه 2 از 16اولين   قبلي   1  [2]  3  4  5  6  7  8  9  10  بعدي   آخرين   

حق انتشار اطلاعات برای مرکز ارزیابی و پایش عملکرد دانشگاه الزهراء (س) محفوظ می باشد.   |  اجرا و پشتیبانی: مرکز فناوری اطلاعات و ارتباطات