اخبار
10
دهمین جلسه شورای نظارت ارزیابی و تضمین کیفیت دانشگاه الزهرا(س)
چکیده: دهمین جلسه شورای نظارت ارزیابی و تضمین کیفیت دانشگاه 10 بهمن ماه با حضور اعضای شورا تشکیل گردید. در این جلسه از سامانه ارزیابی برنامه عملیاتی که برای نخستین بار توسط مرکز ارزیابی و پایش عملکرد دانشگاه الزهرا طراحی و پیاده سازی شده، رونمایی و سپس گزارش آغاز فرآیند پایش برنامه عملیاتی سال 98-97 ارائه گردید. در ادامه با توجه به دستور جلسه گزارش نتایج ... ادامه »
02
نشست مشترک مرکز ارزیابی و پایش عملکرد دانشگاه الزهرا و دفتر نظارت وارزیابی دانشگاه رفسنجان
چکیده: این جلسه مورخ 97/10/30 با حضور مدیر دفتر نظارت و ارزیابی  و  مسئول تدوین سند راهبردی دانشگاه رفسنجان در مرکز ارزیابی و پایش عملکرد دانشگاه الزهرا(س) برگزار گردید. در این جلسه خانم دکتر مداحی معاون مرکز ارزیابی دانشگاه ضمن خوشامدگویی و ابراز خرسندی ازحضور میهمانان، کلیاتی را از روند تشکیل مرکز نظارت و ارزیابی از سال 91 تا کنون بیان نم... ادامه »
05
حضور مرکز ارزیابی و پایش عملکرد در جلسه شورای راهبری مدیریت سبز
چکیده: دهمین جلسه شورای راهبری مدیریت سبز در راستای ارتقای حوزه مدیریت سبز با حضور اعضای شورا، رئیس و معاون مرکز ارزیابی و پایش عملکرد برگزار گردید. این جلسه در تاریخ 05/10/1397  با ارائه گزارشی از نتایج عملکرد دانشگاه الزهرا در جدیدترین رتبه بندی گرین متریک (2018) شامل امتیازات کسب شده در محورهای زیر ساخت، انرژی، تغییرات اقلیمی،آب، پسماند، حمل و نقل... ادامه »
01
ارتقا جایگاه دانشگاه الزهرا(س) در نتایج رتبه‌بندی بین المللی  Green Metric 2018
چکیده: دانشگاه الزهرا(س) سال 2018 در نظام رتبه‌بندی Green Metric، رتبه 446 را در بین دانشگاه‌های جهان، به خود اختصاص داده است. سال گذشته دانشگاه الزهرا(س) در رتبه 459 قرار گرفته بود و هم‌اکنون با کسب رتبه 446 موفق به رشد13 پله در سطح جهانی شده است. همچنین از بین 16 دانشگاه ایرانی، رتبه 11 را اخذ نموده است. دانشگاه اندونزي با هدف ترويج پايد... ادامه »
21
حضور فعال دانشگاه الزهرا در کارگاه آموزشی " آشنایی با مدیریت عملکرد و سامانه ارزیابی عملکرد"
چکیده: در این جلسه که به شیوه مجازی (ویدئو کنفرانس) و به همت مرکز ناتک وزارت علوم برگزار شد، ابتدا دکتر سعدان زکایی ،رئیس مرکز نظارت ارزیابی و تضمین کیفیت وزارت علوم اهمیت و ضرورت مدیریت عملکرد را تبیین نمودند وسپس دکتر مرادی پور نتایج ارزیابی عملکرد سال 96 وزارت علوم را  اعلام نمودند در ادامه سایر اعضای پنل از جمله دکتر آزاده مداحی توضیحاتی پیرامون ... ادامه »
21
نهمین جلسه شورای نظارت ارزیابی و تضمین کیفیت دانشگاه الزهرا
چکیده: نهمین جلسه شورای نظارت ارزیابی و تضمین کیفیت دانشگاه 21 آذر ماه با حضور دکتر مهناز ملانظری رئیس دانشگاه و رئیس شورا و اکثریت اعضای شورا تشکیل گردید.دراین جلسه گزارشی از نتایج ارزیابی عملکرد دانشگاه بر مبنای برنامه راهبردی (میزان تحقق شاخص های برنامه راهبردی  از سال 92 تا پایان سال تحصیلی 97-96) توسط مرکز ارزیابی و پایش عملکرد ارائه گردید. و اع... ادامه »
30
نشست مشترک مرکز ارزیابی و پایش عملکرد دانشگاه الزهرا و دفتر نظارت وارزیابی دانشگاه سمنان
چکیده: در این جلسه که مورخ 97/8/30 با حضور جناب آقای دکتر فرهادی مدیر  دفتر نظارت و ارزیابی دانشگاه سمنان در مرکز ارزیابی و پایش عملکرد دانشگاه الزهرا برگزار گردید ابتدا اقای دکتر فرهادی ضمن معرفی دفتر نظارت ارزیابی دانشگاه سمنان هدف از این نشست را اشنایی با فعالیت های حوزه نظارت وارزیابی و استفاده از تجربیات دانشگاه الزهرا در این حوزه بیان نمودند .س... ادامه »
23
هشتمین جلسه شورای نظارت ارزیابی و تضمین کیفیت دانشگاه
چکیده: هشتمین جلسه شورای نظارت ارزیابی و تضمین کیفیت در تاریخ 97/08/23 بر گزار گردید. دراین جلسه علاوه بر اعضای شورای نظارت ، اعضای شورای مدیران دانشکده علوم زیستی نیز حضور داشتند.در این جلسه پس از تلاوت قران کریم و خیر مقدم اقای دکتر رضایی شریف آبادی رئیس مرکز ارزیابی و دبیر شورای نظارت ،خانم دکتر بکایی ،رئیس دانشکده علوم زیستی گزارشی از اقدامات انجام شد... ادامه »
22
جلسه مشترک دانشکده فنی مهندسی و مرکز ارزیابی و پایش عملکرد
چکیده: در تاریخ 22/08/97 جلسه‌ای با حضور رئیس دانشکده فنی و مهندسی ، اعضای کارگروه های تخصصی برنامه عملیاتی دانشکده، رئیس ، معاون و همکاران مرکز ارزیابی در دانشکده فنی مهندسی تشکیل گردید. در این جلسه  ابتدا آقای دکتر باقری نژاد درخصوص میزان هماهنگی شاخص های برنامه عملیاتی و شاخص های مربوط به پروژه ارتقاء سوالاتی را مطرح نمودند. همچنین ایشان در ز... ادامه »
18
کسب رتبه +801 در حوزه موضوعی Physical Science -رتبه بندی موضوعی تایمز 2019-2018
چکیده: بر اساس اعلام نتایج رتبه بندی (موضوعی) موسسه تایمز، دانشگاه الزهرا برای اولین بار در حوزه موضوعی Physical Science موفق به کسب رتبه +801 شد. قابل ذکر است این حوزه موضوعی در بردارنده رشته های شیمی، فیزیک ، ریاضیات و آمار می، می باشد. شاخص های مورد ارزیابی در این رتبه بندی مشابه با شاخص های رتبه بندی جهانی تایمز می باشد که شامل موارد زیر است: آموزش... ادامه »
صفحه 3 از 16اولين   قبلي   1  2  [3]  4  5  6  7  8  9  10  بعدي   آخرين   

حق انتشار اطلاعات برای مرکز ارزیابی و پایش عملکرد دانشگاه الزهراء (س) محفوظ می باشد.   |  اجرا و پشتیبانی: مرکز فناوری اطلاعات و ارتباطات