اخبار
02
هفتمین جلسه شورای نظارت و ارزیابی تضمین کیفیت
چکیده: هفتمین جلسه شورای نظارت، ارزیابی و تضمین کیفیت مورخ 1397/08/02 با حضور ریاست محترم دانشگاه و سایر اعضای شورا برگزار گردید. در این جلسه جناب آقای دکتر راغفر در خصوص نقش دانشگاه در قرن 21 مطالب ارزشمندی را ارائه نمودند ایشان در گزارش خود ،آموزش، پژوهش، نوآوری ،و مشارکت در حل مسائل جامعه را از مهم ترین نقش های دانشگاه در قرن 21 دانستند همچنین ایش... ادامه »
25
جلسه مشترک دانشکده الهیات و مرکز ارزیابی و پایش عملکرد
چکیده: در تاریخ 97/7/25 جلسه ای با حضور اعضای شورای دانشکده الهیات و جمعی از اعضای هیات علمی در آن دانشکده تشکیل گردید. در این جلسه ابتدا آقای دکتر رضایی شریف آبادی رئیس مرکز ارزیابی و پایش عملکرد ضمن ابراز خرسندی از حضور در این جلسه  توضیحاتی را پیرامون اهمیت برنامه عملیاتی و پایش و ارزیابی آن ارائه نمودند در ادامه سرکار خانم دکتر مداحی معاون م... ادامه »
21
جلسه مشترک دانشکده علوم زیستی و مرکز ارزیابی و پایش عملکرد
چکیده: در تاریخ 97/7/21 جلسه‌ای با حضور اعضای شورای دانشکده علوم زیستی در مرکز ارزیابی تشکیل گردید . در این جلسه ابتدا خانم دکتر بکایی رئیس دانشکده علوم زیستی توضیحاتی را پیرامون اقدامات دانشکده در زمینه بهبود برنامه  راهبردی و عملیاتی دانشکده  ارائه نمودند همچنین ایشان رویکرد دانشکده را در زمینه جلب مشارکت حداکثری اعضای هیات علمی و غیر هیا... ادامه »
07
حضور دانشگاه الزهرا(س) در رتبه‌بندی - تایمز 2019-2018
چکیده: پایگاه رتبه‌بندی تایمز یکی از معتبرترین نظامهای رتبه‌بندی بین‌المللی است که دانشگاه‌های برتر دنیا را هر ساله در رتبه­ بندی های مختلفی ( جهانی، منطقه­ ای، حوزه ­ای،...) مورد ارزیابی قرار می دهد. در این رتبه بندی دانشگاه­ های جهان در 5 حوزه آموزش، چشم‌انداز جهانی، پژوهش، استنادها، و درآمدهای صنعتی، بر پایه ۱۳ سنجه کمی مورد ار... ادامه »
12
انتخاب رئیس گروه ارزیابی عملکرد به عنوان عضو شایسته تقدیر دانشگاه الزهرا(س)
چکیده: مراسم بزرگداشت هفته دولت و روز کارمند در روز یکشنبه مورخ 10 شهریور ۹۷ با حضور دکتر مهناز ملانظری، رئیس دانشگاه الزهرا (س)، معاونان، روسای واحدها، سایر مسئولان و کارمندان توسط امور اداری دانشگاه برگزار شد. در این مراسم ابتدا با سخنرانی نماینده محترم ولی فقیه در دانشگاه حاج آقا خان بیگی، ریاست محترم دانشگاه خانم دکتر ملانظری و معاون محترم اداری مالی... ادامه »
06
تقدیر از مرکز ارزیابی و پایش عملکرد دانشگاه الزهرا(س)
چکیده: دانشگاه الزهرا(س) در استقرار و اجرای نظام مدیریت عملکرد، بیشترین همکاری و تعامل را با مرکز نظارت، ارزیابی و تضمین کیفیت آموزش عالی داشته است. این خبر طی نامه شماره 99626 مورخ 1397/05/06 توسط جناب آقای دکتر سعدان زکایی، رئیس مرکز نظارت و ارزیابی آموزش عالی اعلام گردیده است.
10
چکیده: بر اساس جدیدترین رتبه بندی وبومتریکس (جولای 2018)، جایگاه دانشگاه الزهرا در معیارهای مورد ارزیابی به شرح زیر می باشد. این نظام رتبه بندی تحقيقـات خـود را در زمينـه ارزيـابي وضـعيت وبسـايت‌هـا از سال  2004آغاز نموده اسـت. ايـن مؤسسـه، هـر شـش مـاه يكبـار بـيش از 27,000دانشـگاه و مركـز آموزشـي و پژوهشي سراسر جهان را بر مبناي وبسـايت آنهـا م... ادامه »
12
انعکاس خبر برگزاری نخستین همایش بین المللی و دوازدهمین همایش ملی ارزیابی کیفیت در خبرنامه شبکه کیفیت آموزش عالی در آسیا و اقیانوسیه (APQN)
چکیده: این خبرنامه که به سردبیری پروفسور جیانکسین ژانگ منتشر می‌گردد، اخباری از برگزاری نخستین همایش بین المللی و دوازدهمین همایش ملی ارزیابی کیفیت در نظام‌های دانشگاهی را در هفدهمین شماره خبرنامه در تاریخ 30 June 2018منتشر ساخت . لازم به ذکر است که پروفسور جیانکسین ژانگ، رئیس شبکه کیفیت آموزش عالی در آسیا و اقیانوسیه (APQN) به دعوت دانشگاه الزه... ادامه »
10
برگزاری جلسه مشترک دانشکده علوم تربیتی و روانشناسی با مرکز ارزیابی و پایش عملکرد در تاریخ 97/4/10
چکیده: جلسه مشترک با دانشکده علوم تربیتی و روانشناسی دانشگاه با حضور روسا و جمعی از نمایندگان دو  واحد در تاریخ 1397/4/10 به منظور پایش و ارزیابی برنامه عملیاتی دانشکده برگزار گردید. لینک خبر دانشکده علوم تربیتی
09
چکیده: جلسه مشترک با معاونت پژوهشی و فناوری دانشگاه با حضور معاون پژوهشی و رئیس مرکز ارزیابی و پایش عملکرد در تاریخ 1397/4/6 به منظور بررسی عملکرد دانشگاه الزهرا در شاخص‌های پژوهشی برگزار گردید. در این جلسه ضمن تبیین شاخص های کلیدی و ارائه پیشنهادات حاضرین، به بررسی راهکارهای بهبود شاخص ها پرداخته شد. 
صفحه 4 از 16اولين   قبلي   1  2  3  [4]  5  6  7  8  9  10  بعدي   آخرين   

حق انتشار اطلاعات برای مرکز ارزیابی و پایش عملکرد دانشگاه الزهراء (س) محفوظ می باشد.   |  اجرا و پشتیبانی: مرکز فناوری اطلاعات و ارتباطات