اخبار
05
ارتقا دانشگاه الزهرا(س) در رتبه‌بندی 2018 سایماگو
چکیده: موسسه رتبه‌بندی سایماگو(SIR)  از سال 2009 ، سالانه به رتبه‌بندی دانشگاه‌ها و موسسات علمی- پژوهشی جهان می‌پردازد. موسسات علمي و پژوهشي مورد ارزيابي به چهار دسته اصلي موسسات دولتي، آموزش عالي، بهداشتي و خصوصي تقسيم بندي شده و رتبه جهاني هر يک از آنها در ميان مجموعه اين موسسات اعلام مي‌شود. این رتبه بندی با 13 شاخص كه در ... ادامه »
05
برگزاری جلسه مشترک با معاونت آموزشی دانشگاه به منظور بررسی عملکرد دانشگاه الزهرا در شاخص‌های آموزشی
چکیده: جلسه مشترک با معاونت آموزشی دانشگاه در تاریخ  97/04/04  به منظور بررسی عملکرد دانشگاه الزهرا در شاخص‌های آموزشی برگزار گردید. در این جلسه ضمن تبیین شاخص ها به بررسی راهکارهای بهبود شاخص ها پرداخته شد. همچنین با توجه به مسائل شناسایی شده در برنامه عملیاتی حوزه آموزش، سازوکارهای رفع موانع پیشنهاد و مورد بحث و بررسی قرار گرفت.
03
ششمین جلسه شورای نظارت، ارزیابی و تضمین کیفیت
چکیده: ششمین جلسه شورای نظارت، ارزیابی و تضمین کیفیت مورخ 02/04/1397 با حضور ریاست محترم دانشگاه و سایر اعضای شورا برگزار گردید. در این جلسه موضوعاتی پیرامون بهبود فرایندهای نظارت، ارزیابی و تضمین کیفیتِ فعالیت های فرهنگی اجتماعی، شاخص‌های کمی و کیفی ارزیابی فعالیت‌های فرهنگی – اجتماعی، ارائه گزارش تحلیلی 6 ماهه از نتایج ارزیابی برنام... ادامه »
29
ارتقاء دانشگاه الزهرا در رتبه بندی ISC
چکیده: گروه رتبه بندی دانشگاه ها و موسسات پژوهشی کشور برای هفتمین سال متوالی دانشگاه­ها و موسسات پژوهشی را به صورت رسمی بر اساس شاخص ها و معیار های مصوب رتبه­ بندی کرد.  در این رتبه بندی 182 دانشگاه و موسسه پژوهشی دولتی توسط ۲۶ شاخص در قالب ۵ معیار کلی پژوهش، آموزش، وجهه بین المللی، تسهیلات - امکانات و فعالیت های اجتماعی- اقتصادی و صنعتی مورد ارزیا... ادامه »
22
بیانیه نخستین همایش بین المللی و دوازدهمین همایش ملی ارزیابی کیفیت در نظام های دانشگاهی
چکیده: بیانیه نخستین همایش بین المللی و دوازدهمین همایش ملی ارزیابی کیفیت در نظام های دانشگاهی ۲۰-۱۹ اردیبهشت ماه ۱۳۹۷به میزبانی دانشگاه الزهرا(س)از طریق لینک زیر قابل دسترس می‌باشد. دانلود بیانیه همایش
19
 حضور 6 دانشگاه از ایران در فهرست "کیواس"
چکیده: کیو اس به عنوان یکی از معتبرترین نظام های رتبه بندی بین المللی شناخته می شود که دانشگاه های جهان را رتبه بندی می کند. روش شناسی رتبه بندی جهانی کیو اس از 6 شاخص در 4 حوزه کلی وضعیت آموزش، پژوهش، قابلیت جذب در بازار کار و بین المللی سازی جهت ارزیابی عملکرد دانشگاه ها بهره برده است. نتایج رتبه بندی سال 2019 کیو اس که به تازگی منتشر شده نشان از حضور 6... ادامه »
19
حضور دانشگاه الزهرا(س) برای نخستین بار در رتبه‌بندی(U-Multirank 2018)
چکیده: این نظام رتبه بندی برای نخستین بار در سال 2014 با رتبه بندی بیش از 850 دانشگاه، 1000 دانشکده و 5000 گروه آموزشی در 74 کشور جهان کار خود را آغاز کرد. این نظام رتبه بندی با رویکردی چند بعدی مؤسسات آموزش عالی را رتبه بندی می کند. این ابعاد عبارتند از آموزش و یادگیری، پژوهش، انتقال دانش، جهت گیری بین المللی و موقعیت داخلی. با کمک داده های ارائه شده توس... ادامه »
13
پنجمین جلسه شورای نظارت، ارزیابی و تضمین کیفیت مورخ 1397/3/12
چکیده: پنجمین جلسه شورای نظارت، ارزیابی و تضمین کیفیت مورخ 1397/3/12 با حضور اعضای شورا برگزار گردید. در این جلسه گزارش پیشرفت 6 ماهه برنامه عملیاتی دانشگاه(بازه زمانی مهر تا اسفند 96) ارائه گردید و سپس اعضا نظرات و پیشنهادات خود را در این زمینه بین نمودند. صورتجلسه
31
چکیده: مجموعه مقالات نخستین همایش بین المللی و دوازدهمین همایش ملی ارزیابی کیفیت در نظام های دانشگاهی از طریق لینک زیر در دسترس می باشد. دانلود مجموعه مقالات
31
جلسه مشترک دانشکده هنر و مرکز ارزیابی و پایش عملکرد
چکیده: جلسه مشترک دانشکده هنر و مرکز ارزیابی و پایش عملکرد به درخواست آن دانشکده درتاریخ 30 اردیبهشت 97  درخصوص ارزیابی و پایش برنامه عملیاتی برگزارگردید. دراین جلسه رئیس دانشکده خانم دکتر کاتب،معاون پژوهشی دانشکده خانم دکتر افضل طوسی وهمکاران دانشکده خانم فروغی و خام قانع و همچنین معاون مرکز ارزیابی خانم دکتر مداحی،رئیس گروه ارزیابی عملکرد خانم زار... ادامه »
صفحه 5 از 16اولين   قبلي   1  2  3  4  [5]  6  7  8  9  10  بعدي   آخرين   

حق انتشار اطلاعات برای مرکز ارزیابی و پایش عملکرد دانشگاه الزهراء (س) محفوظ می باشد.   |  اجرا و پشتیبانی: مرکز فناوری اطلاعات و ارتباطات