اخبار
18
جلسه مشترک دانشکده الهیات ومرکز ارزیابی و پایش عملکرد با موضوع پایش برنامه عملیاتی نوبت اول
چکیده:  جلسه پایش برنامه عملیاتی نوبت اول مربوط به سه ماه مهر، آبان و آذر بر مبنای برنامه عملیاتی دانشکده الهیات در تاریخ 96/11/11برگزار گردید. در این جلسه که با هدف رصد میزان تحقق اقدامات برنامه علملیاتی دانشکده برگزار گردیده بود بر رویکرد فرایند محوری در انجام فعالیت‌های برنامه و نیز انتشار محتوا بر روی وب‌سایت دانشکده تاکید گرد... ادامه »
18
جلسه مشترک دانشکده ادبیات و مرکز ارزیابی و پایش عملکرد با موضوع پایش برنامه عملیاتی نوبت اول
چکیده:  جلسه پایش برنامه عملیاتی نوبت اول مربوط به سه ماه مهر، آبان و آذر بر مبنای برنامه عملیاتی دانشکده ادبیات  در تاریخ 96/11/7برگزار گردید. در این جلسه که با هدف رصد میزان تحقق اقدامات برنامه علملیاتی دانشکده برگزار گردیده بود بر رویکرد فرایند محوری در انجام فعالیت‌های برنامه و نیز انتشار محتوا بر روی وب‌سایت دانشکده تاکی... ادامه »
18
جلسه مشترک واحد مرکز فناوری اطلاعات و ارتباطات و مرکز ارزیابی و پایش عملکرد با موضوع پایش برنامه عملیاتی نوبت اول
چکیده:  جلسه پایش برنامه عملیاتی نوبت اول مربوط به سه ماه مهر، آبان و آذر بر مبنای برنامه عملیاتی واحد فناوری اطلاعات و ارتباطات در تاریخ 96/11/4برگزار گردید. در این جلسه که با هدف رصد میزان تحقق اقدامات برنامه علملیاتی واحد برگزار گردیده بود بر رویکرد فرایند محوری در انجام فعالیت‌های برنامه و نیز انتشار محتوا بر روی وب‌سایت ... ادامه »
15
چهارمین جلسه شورای نظارت، ارزیابی و تضمین کیفیت مورخ 1396/11/14
چکیده: چهارمین جلسه شورای نظارت، ارزیابی و تضمین کیفیت در تاریخ 1396/11/14 با حضور اعضای شورا و نمایندگان کارگاه آموزشی ارزیابی درونی گروه­های آموزشی (تاریخ 27 دی ماه)، یرگزار گردید.  در این جلسه ابتدا خانم دکتر مداحی به ارائه گزارشی پیرامون کلیت کارگاه برگزار شده و سپس نمایندگان گزارشی از مسائل مطرح شده در هر یک از سه کارگاه آموزشی ارزیابی درونی و ب... ادامه »
11
برگزاری نخستین جلسه کمیته سیاست گذاری دوازدهمین همایش ارزیابی کیفیت در نظام های دانشگاهی
چکیده: نخستين جلسه کمیته سياست گذاري دوازدهمين همايش ارزيابي كيفيت در روز سه شنبه مورخ ٩٦.١١.١٠ برگزار گرديد.اين جلسه با حضور سرپرست دانشگاه الزهرا(رئیس همایش) و برخی مدیران دست اندرکار و برخی از حامیان همایش برگزار گردید. 
09
مرکز ارزیابی و پایش عملکرد - 8 بهمن 1396
چکیده:
07
آغاز فرآیند پایش برنامه عملیاتی سال تحصیلی 96-97
چکیده: پایش برنامه عملیاتی واحد های ستادی و صف دانشگاه الزهرا از تاریخ 96/11/4 آغاز گردید. لازم به ذکر است برنامه زمان‌بندی پایش هر 3 ماه یکبار می‌باشد. و دوره ارزیابی نوبت اول مربوط به سه ماه مهر، آبان و آذر می‌باشد.  
04
جایگاه دانشگاه الزهرا(س) در رتبه بندی ژانویه 2018 وبومتریکس
چکیده: با انتشار جدیدترین رتبه‌بندی وبومتریکس رتبه 600 وب‌سایت دانشگاه و موسسات آموزش عالی ایرانی مشخض گردید. طبق این آمار بهترین دانشگاه ایرانی رتبه 508 جهانی را کسب کرده است که مربوط به دانشگاه علوم پزشکی تهران می‌باشد.  دانشگاه الزهرا(س) در جدیدترین رتبه‌بندی نظام وب‌سنجی وبومتریکس با 141پله ارتقا در جهان و با 2 پله ارت... ادامه »
30
کارگاه آموزشی" ارزیابی درونی و تدوین برنامه های بهبود کیفیت گروه های آموزشی "
چکیده:  این کارگاه با دعوت ریاست محترم دانشگاه از مدرسین مرکز نظارت ارزیابی و تضمین کیفیت آموزش عالی در تاریخ 27 دی ماه در دانشگاه الزهرا برگزار گردید.  در بخش اول کارگاه یاد شده (افتتاحیه) که با حضور هیات رییسه دانشگاه و دانشکده ها و نیز مدیران گروه های آموزشی و پژوهشی آغاز شد، سرکار خانم دکتر ملانظری سرپرست محترم دانشگاه ضمن تاکید بر نقش و جا... ادامه »
17
سومین جلسه شورای نظارت، ارزیابی و تضمین کیفیت مورخ 1396/10/16
چکیده: سومین جلسه شورای نظارت، ارزیابی و تضمین کیفیت مورخ 1396/10/16 با حضور اعضای شورا یرگزار گردید. در این جلسه عملکرد دانشگاه در شاخص­های مورد توجه در پروژه­های ارتقا دانشگاه به تراز بین المللی مورد بحث و بررسی قرار گرفت اعضای شورا ضمن تاکید بر اهمیت شاخص­های نظام­های رتبه بندی نظیر تایمز و کیواس خواستار تدوین شاخص­هایی شدند که دانشگاه را در مسیر خدمت ... ادامه »
صفحه 9 از 16اولين   قبلي   4  5  6  7  8  [9]  10  11  12  13  بعدي   آخرين   

حق انتشار اطلاعات برای مرکز ارزیابی و پایش عملکرد دانشگاه الزهراء (س) محفوظ می باشد.   |  اجرا و پشتیبانی: مرکز فناوری اطلاعات و ارتباطات